Kaubaostuteenus


Olete valinud Euroopa veebipoes soovitud kaubad, kuid Teil on raskusi selle ostmisega? Või vajate lihtsalt kauba ostmise teenust? Nüüd on see veelgi lihtsam! Neile, kes soovivad osta kaupu välismaa kauplustest, pakume kauba ostmise teenust.

Eelised: 

  • Vähem muret. Sa ei pea tundma muret võõrkeele tõlke, ostutingimuste või maksevalikute pärast.
  • Turvalise ostlemise garantii. Kanname hoolt kogu suhtluse eest müüjaga. Saad toote, mis vastab täpselt müüja kirjeldusele või organiseerime selle muretu ümber vahetamise. Tagastus toimub vastavalt müüja tagastustingimustele.
  • Aja sääst. Ostutellimuse saatmine meile võtab vaid paar minutit, kui oled tasunud ostude summa, siis sooritame ostu sinu eest.
  • Hinna garantii. Sul ei ole tarvis muretseda valuuta kursside või transpordi tasude eest. BuyEU teeb seda sinu eest ning saadab sulle lõpliku hinnapakkumise kõikide kuludega 24h jooksul.

Ostuteenuse hind ei sisalda kaupade transporti välismaisest vahelaost Eestisse. Kui pakk jõuab meie välismaisesse vahelattu, siis kaalume selle ja arvestame täpse transpordi hinna Eestisse, mille saad tasuda enne kauba Eestisse teele panemist. 

 

Vali lihtsaim viis ostlemiseks Saksamaal, Inglismaal, Poolas, Hispaanias, Itaalias, Portugalis, Prantsusmaal, Leedus, Lätis, Hollandis, Tšehhis ja Jaapanis:

  • Vali endale meelepärane toode ükskõik millisest Saksamaa, Inglismaa, Poola, Hispaania, Itaalia, Portugali, Prantsusmaa, Leedu, Läti, Hollandi, Tšehhi või Jaapani veebipoest.
  • Esitage ostuteenuse tellimisvormis toote link ja lisateave.
  • Saate 24 tunni jooksul lõpliku hinnapakkumise.
  • Pärast tellimuse kinnitamist ja tasumist - ostame kauba.

*BuyEU on vahendaja ostja ja müüja vahel ning osutab kauba ostmise teenuseid, seega koostame arve ainult ostuteenuse kohta. Arve Teie ostetud toote kohta väljastab seda müüv välismaa pood. 

**Toote kohaletoimetamise hind Saksamaalt, Inglismaalt, Poolast, Hispaaniast, Itaaliast, Portugalist, Prantsusmaalt, Leedust, Lätist, Hollandist, Tšehhist või Jaapanist ei sisaldu hinnapakkumises - see arvutatakse toote kättesaamisel BuyEU laos vastavalt standardsetele BuyEU tarnetariifidele.

*** Kauba ostuteenuse hind oleneb kauba väärtusest (kui müüja poolt välisriigis BuyEU lattu toimetamine ei ole tasuta, siis lisandub see kauba summale).

 

Kaupade ostuteenuse hind>