Kaupade tarneteenus 


Vali Saksa, Hispaania, Poola, Inglise, Prantsuse, Itaalia, Portugali, Leedu, Läti, Hollandi, Tšehhi või Jaapani veebipoest soovitud kaup, registreeru BuyEU veebilehel ja saad aadressi Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Inglismaal, Prantsusmaal, Itaalias, Portugalis, Leedus, Lätis, Hollandis, Tšehhis, Jaapanis - mida kasutad kauba tellimisel Saksa, Hispaania, Poola, Inglise, Prantsuse, Itaalia, Leedu, Läti, Hollandi ja teiste riikide veebipoodidest. Kaup toimetatakse Eestisse 1-9 tööpäeva jooksul alates kauba väljumise kuupäevast. Pakid toimetab määratud asukohta DPD kuller või saadetakse lähimasse DPD/Omniva pakiautomaati. Saksamaa, Hispaania, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Leedu, Läti, Hollandi ja teiste riikide populaarsemate veebipoodide nimekirja leiad siit.

Saate BuyEU teenust kasutada mitte ainult kaupade saatmiseks erinevatest välismaa e-poodidest, vaid ka saadetiste saatmiseks eraisikult. Näiteks: saate kasutada teile antud BuyEU laoaadresse, et saata kaupu teistes Euroopa riikides elavatelt sugulastelt või sõpradelt. Saadetised saadetakse meie välisladudesse ning transpordime need Eestisse.

 

Eelised: 

  • Kohaletoimetamine üle kogu Saksamaa, Hispaania, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Portugali, Leedu, Läti, Hollandi, Tšehhi ja Jaapani. Piiramatu suurusega kaup toimetatakse meie lattu Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Prantsusmaal, Itaalias, Portugalis, Inglismaal, Leedus, Lätis, Hollandis, Tšehhis ja Jaapanis kõikidest veebipoodidest ja isegi naaberriikidest, mis ei tarni Eestisse.
  • Kiire kohaletoimetamine. Sinu veebipoodidest tehtud oste viiakse Eestisse iga nädal ja toimetatakse kohale 1-9 tööpäevaga.
  • Turvaline ja lihtne kasutamine. Igal kasutajal on sisselogimisandmed süsteemi, mis pakub kaupade tellimiseks kasutatavat unikaalset kasutajanumbrit (ID). Kaup on kindlustatud kogu tarneteekonna vältel, kuni Eestisse jõudmiseni. Saadetised sisestatakse süsteemi ja kasutaja saab konto oleku muutusi jälgida. Oleku muutumisest teavitatakse kasutajat e-posti teel.
  • Tellimuste liitmine. Paki komplekteerimisteenuse maksumus on 0,99 €. Seda summat arvestatakse alates teie teisest pakist, iga saadetise kohta. Saadetiste koondamist EL ja kolmandate riikide saadetiste vahel ei teostata. Saadetisi saab kombineerida kas välisriigis või Leetu jõudes. Saadetisi ei hoita ega saa hoiusstada välismaistes ladudes. Kõik saadetised saadetakse järgmise saadaoleva saadetisega. Lisaks on teil võimalus oma saadetisi 30 päeva tasuta hoiustada. Peale seda perioodi rakendub hoiutasu: 1 päev – 1€. Pärast tellimuse vormistamist ja selle eest tasumist ei ole tellimuse muutmine lubatud: ei saa lisada täiendavaid saadetisi, tellimusi ei saa osadeks jagada ega mingil muul viisil muuta.
  • Tarne hind. Meie saadetiste edastamise platvormi kaudu oste saates säästad märkimisväärselt. Pakume Sulle paremat hinda kui veebipoed.
  • Kaupade hind, originaalsus ja kvaliteet. Saad kõike odavamalt osta, kuna tänu suurele konkurentsile ja laiale valikule on kvaliteetne originaalkaup oluliselt odavam kui Eestis. Samuti saad valida ja osta niisuguseid kaupu, mida Eestis saadaval pole.