Küpsiste poliitika

Käesolevas Küpsiste Eeskirjas kirjeldatakse erinevaid küpsisetüüpe, mida võib kasutada BuyEU OÜ omanduses või haldatavatel lehtedel, aadress A. H. Tammsaare tee 47 Tallinn Harjumaa 11316, ettevõtte kood: 16193580. See eeskiri määratleb, kuidas saate küpsiseid hallata.

Hindame teie privaatsust, mistõttu püüame tagada, et tunneksite end meie veebisaiti külastades ja oma isikuandmeid jagades turvaliselt.

On oluline, et kontrolliksite eeskirjade värskendusi sageli, kuna küpsiste eeskirju võidakse värskendada, et kajastada muudatusi meie küpsiste kasutamises.

Võite kasutada oma privaatsusõigusi, nagu on sätestatud Privaatsuspoliitikas. Lisateavet privaatsuse kohta leiate meie Privaatsuspoliitikast.

Küpsised

Küpsised on väikemeediumid, mis hoiavad teavet teie arvutis, mobiiltelefonis või muus seadmes. Need võimaldavad teie seadmesse küpsise seadnud ettevõttel teid mitmel veebisaidil, teenuses, seadmetes ja/või sirvimisseanssides ära tunda. Küpsised täidavad palju kasulikke funktsioone.

 

Kui kasulikud võivad küpsised olla:

  • Küpsised võivad teie sisselogimisandmeid meelde jätta, nii et te ei pea enam seda teavet sisestama iga kord, kui teenusega ühenduse loote.
  • Kogudes teavet meie teenuste kasutamise kohta, aitavad küpsised meil ja kolmandatel isikutel pakkuda teile asjakohast sisu ja reklaame.
  • Küpsised võimaldavad teil paremini mõista, millised teenuse osad, uudised ja tutvustused on kõige populaarsemad ning seda teavet uurides saame pakkuda teile lisaväärtust.
  • Ja muud.

 

Kasutame oma veebisaidil järgmisi küpsiseid:

 

Kohustuslikud küpsised: ilma nende küpsisteta ei saa meie teenuseid pakkuda, kuna need võimaldavad teil saada meie veebisaidil soovitud teenuseid. Need küpsised on automaatselt lubatud ja neid ei saa keelata, kuna need on vajalikud meie veebisaidi sirvimiseks.

 

Jõudlusküpsised: võimaldavad meil analüüsida meie veebisaidi toimivust ja veebisaidi jaotiste populaarsust. See hõlmab muuhulgas Google Analyticsit ja sarnaseid analüüsiküpsiseid.

 

Funktsionaalsed küpsised: võimaldavad meil pakkuda paremat kasutuskogemust. Näiteks tagab seda tüüpi küpsis, et teie järgmisel veebisaidi külastusel esitatud teave vastab teie kasutaja eelistustele.

 

Reklaamküpsised: lubage meil ja meie hoolikalt valitud partneritel pakkuda teile kõige sobivamat, teie huvidele vastavat reklaami. Samuti võtta teiega otse ühendust juhtudel, kui olete sellise suhtlusega konkreetselt nõustunud. Samuti saame teha koostööd usaldusväärsete äripartneritega, et koos reklaamida.

Kogutav teave aitab meil mõista meie kasutajate eelistusi, mida saame tulevaste reklaamkampaaniate jaoks kasutada. Võime kasutada ja kombineerida teie küpsiste andmeid teabega, mida kogume teie kohta muudest allikatest (teie eraldi nõusolekul), et pakkuda teile paremat kasutuskogemust, näiteks anda teile rohkem otseturunduskogemust.

 

Kolmandate osapoolte küpsised: meie veebisait võib kuvada või ümber suunata sisu kolmandate osapoolte veebisaitidelt või teenustest, mille tulemuseks võib olla kolmandate osapoolte küpsiste salvestamine teie kõvakettale või brauserisse. Me ei kontrolli nende kolmandate osapoolte küpsiste paigutamist ja kasutamist ning lisateabe saamiseks peaksite tutvuma vastava kolmanda osapoole privaatsuspoliitikaga.

 

Küpsiste ja muude tehnoloogiate haldamine

 

Kui soovite küpsiseid oma seadmes igal ajal kustutada või blokeerida, saate seda teha brauseri seadeid värskendades. BuyEU OÜ ei vastuta teie brauseri seadete eest.

 

Pange tähele, et küpsiste keelamine võib mõjutada teie võimet teha veebisaidil asjakohaseid tehinguid ja meie võimet tuvastada teie brauser erinevate külastuste ajal.

 

Lisateavet leiate Privaatsuspoliitikast. Kui teil on lisaküsimusi, võite meiega ühendust võtta e-posti teel info@buyeu.ee

 

Vajadusel on Ettevõttel õigus ülaltoodud teavet uuendada