KUIDAS SEE TOIMIB?

KUIDAS SEE TOIMIB?

Kui soovite kasutada BuyEU saadetiste edastamise platvormi, kuid ei tea, kuidas alustada selle teenuse kasutamist, siis tutvustame siin teile esimesi samme:

1. Registreerimine

Kui soovite hakata kasutama BuyEU teenuseid, peate esimese sammuna looma endale konto. Teil tuleb ainult kirjutada oma e-posti aadress, parool, eesnimi, perekonnanimi, aadress ja telefoninumber.

Enne kui vajutate registreerimise nupule, ärge unustage tutvuda teenuste osutamise eeskirjadega. Tutvunud eeskirjadega, märkige linnukesega, et olete teenuste osutamise eeskirjadega nõus. Kui olete edukalt registreerunud, siis teavitatakse teid sellest sõnumiga e-posti aadressil.

2. Isikusamasuse kinnitamine

Kui olete edukalt registreerunud ja oma kontole sisse loginud, siis leiate sealt infoteate:

Isiku tuvastamiseks vajutage nupule – Isikusamasuse kinnitamine. Kui olete vajutanud, suunatakse teid isikusamasuse kinnitamiseks makseviiside valiku lehele.

Valige teile sobivaim makseviis, klõpsake nupul - Maksmine.

Kui olete vajutanud, suunatakse teid valitud panga maksete sooritamise lehele ning panga õpetusi ja juhtnööre järgides saate makse sooritada. (Hind 1 euro)

 

3. Aadressi andmine

Kui olete oma isiku kinnitanud, näete oma konto akna paremas nurgas Saksa, Hispaania, Inglise, Poola, Prantsuse, Itaalia, Hollandi ja teiste riikide aadresse. Soovitud ostu sooritamisel valige meie Saksa, Hispaania, Inglise, Poola, Prantsuse, Itaalia, Hollandi ja teiste riikide ladude aadressid. Väga tähtis on märkida aadressi andmed täpselt nii, nagu need teile andsime, eriti saadetise vastu võtnud isiku ees- ja perekonnanimi ning kliendinumber (ID), mis on teie konto unikaalne number ja selle järgi identifitseerime teie saadetise ja seome selle teie kontoga. Sellest teavitatakse teid sõnumiga e-posti aadressil. Kui teie ostetud kaup on kohale jõudnud, siis transpordime selle Eestisse ja toimetame kätte teie poolt valitud viisil.

 

4. Tasumine ja kohaletoomine

Kui saadetis on Eestisse jõudnud, muudetakse teie kontol saadetise staatust – Saadetis on jaotuskeskuses. Sellel etapil ja kui saadetis liigub Eestisse, tekib võimalus valida kohale toimetamise ja maksmise viis ning tasuda osutatud teenuste eest.  

Valides makse teostamise kas pangas või internetipangas, suunatakse teid lehele, kus saate esitatud õpetusi järgides tasuda osutatud teenuste eest.

Edukalt teostatud makse kohta saadetakse teile sõnum e-posti aadressile.

Saadetise kohaletoomiseks peate valima ühe pakutud tarneviisi: Omniva postiautomaat või Omniva kuller, DPD Pick up punktid või DPD kuller.